Головна Сторінка
Настоятель
Адміністрація
св. Андрій Первозваний
Молитви
Проповідi Настоятеля
Православна Віра
Порядок Богослужб
Новини
Історія
Прицерковні Організації
Школа та Наука
Благодійна Допомога
Документи
Фотографії
Відео
Календар
Цвинтар св. Андрія
Винаймання Зали
Ресурси
Зворотний Зв'язок
Знайти Нас
Пожертви
Пам'ятай героїв Крут
ДЕНЬ МАТЕРІ 2010 - 05/20/10


Громада Святого Андрія Первозваного в Блумінгдейл урочисто вшанувала «ДЕНЬ МАТЕРІ».

Підчас Божественної Літургії отець настоятель – прот. Віктор Полярний освятив 19 ікон Святого Миколая Чудотворця мистецького виконання учнів Школи Українознавства під керуванням отця диякона Володимира Гордіїва. Матері з великою приємністю отримали освячені  ікони вручені іконописцями своїм мамам. Підчас цілування хреста отець настоятель вручив кожній жінці квітку рожі і особисто привітав з Днем Матері.

Після подячного Молебня до Пресвятої Богородиці і Матері Бога  нашого чисельна кількість парафіян Святого Андрія перейшли до авдиторія імені Івана Трухлого де Голова Парафії - пан Іван Яресько привітав всіх Матерів і однохвилинною мовчанки присутні вшанували Матерів які відійшли у вічність.
                                           
Наші молоді учасники танцювальної групи «ВОДОГРАЙ!» танцем привітали присутніх, за що їх нагородили рясними оплесками.

Наймолодші парафіяни Настя і Богуслав Луценко, квітами привітали паніматку Валентину Полярну.

Присутні насолоджувалися смачними стравами приготованими братчиками Святого Андрія: Тарас Коновал, Володимир Коновал, Данило Коновал, Іван Яресько Володимир Фенканин, Стефан Траскевич, Юрій Дяченко, Матвій Марценюк, Петро Міщенко, Юрій Марценюк та інші.
В честь Матері ученики парафіяльної школи: Аня Гаврилко, Тарас Амбрузяк, Настя Массарош і Діана Гринюк з великим захопленням деклямували поезії присвячені матері.

На сцену вийшли три учениці Школи Українознавства; Софійка Коновал, Лана Фенканин і Галя Коновал, які під провідом пана Івана Яресько чудово виконали дві пісні «Виростеш ти сину» і «Зеленеє жито», а присутні з усмішкою на устах не переставали плескати за дуже мелодійні проспівані пісні.

За старанням кореографа пана Івана Шалева танцювальна група «Водограй» виконала декілька танків.

Велика вдячність організаторам урочистостей, а зокрема паням Лідії Коновал та Галі Фенканан.  Велика подяка всім батькам та матерям, які привозять своїх дітей кожної середи та суботи. Низенький поклін мамам які присвячують свій час у придбанні українських строїв для учасників танцювальної групи «Водограй».

Від імені парафії Святого Андрія ми щиро вдячні пані Ірині Міщенко за свою відданість у виконанні своїх обов’язків – Директора Школи Українознавства та Культурно Освітнього Референта при Парафії Святого Андрія Первозваного.

Наша щира вдячність всім людям доброї волі, які підтримують розвиток української культури поза межами України.

Слава Богу і Слава Україні

Share This:< PreviousNext >
You might also like:
 
 
Powered by Orthodox Web Solutions

Home | Back | Print

Search Our Website