Головна Сторінка
Настоятель
Адміністрація
св. Андрій Первозваний
Молитви
Проповідi Настоятеля
Православна Віра
Порядок Богослужб
Новини
Історія
Прицерковні Організації
Школа та Наука
Благодійна Допомога
Документи
Фотографії
Відео
Календар
Цвинтар св. Андрія
Винаймання Зали
Ресурси
Зворотний Зв'язок
Знайти Нас
Пожертви
Пам'ятай героїв Крут
ДЕНЬ БАТЬКА 2010 - 06/20/10

ДЕНЬ БАТЬКА

20-го червня 2010-го року Громада Святого Андрія Первозваного в Блумінгдейл, Ілиной вшанувала День Батька. Під час Божественної Літургії, в переповненому храмі парафіянами та прихожанами, віруючі молилися за спокій душ Батьків, які вже відійшли до вічного життя. На завершення Божественної Літургії настоятель храму Святого Андрія – митрофорний  протоієрей Віктор Полярний привітав нашого Духовного Батька – Святійшого Отця нашого Патріарха Київського і всієї Руси України Філарета, Батьків парафіян та всіх Батьків українського народу, а церковний хор під проводом маєстра Богдана Герявенка, у святочному насторої, проспівав Мноліття.

Після завершення Божественних відправ,  святочна громада в дружній і братерській атмосфері, під відкритим блакитним небом і за сприянням сонячної погоди насолоджувалася смачними стравами та напитками.

Після святочної трапези Голова Парафіяльного Уряду - Івась Яресько, в церковній залі, поінформував присутніх про стан капітальної розбудови церковного приміщення – залі, кухні, парафіяльної школи українознавства та розширення приміщення Кредитової Спілки «Самопоміч».

Наша Рідна Церква Київського Патріархату на чолі з Святійшим Патріархом Київським і всієї Руси-України Філаретом завжди наголошує про мир, злагоду і любов до ближнього, бо ми впевнені з досвіду, що там де панує сімейна згода, там і розповсюджується душевний мир і братерська любов.

Ще раз, з найкращими побажаннями поздоровляємо всіх українських батьків і не забуваймо мрії і непохитні переконання Батьків, які вже переселилися до Царства Небесного.

Share This:< Previous
You might also like:
 
 
Powered by Orthodox Web Solutions

Home | Back | Print

Search Our Website