ДЕНЬ МАТЕРІ 2010 - 05/20/2010


Громада Святого Андрія Первозваного в Блумінгдейл урочисто вшанувала «ДЕНЬ МАТЕРІ».

Підчас Божественної Літургії отець настоятель – прот. Віктор Полярний освятив 19 ікон Святого Миколая Чудотворця мистецького виконання учнів Школи Українознавства під керуванням отця диякона Володимира Гордіїва. Матері з великою приємністю отримали освячені  ікони вручені іконописцями своїм мамам. Підчас цілування хреста отець настоятель вручив кожній жінці квітку рожі і особисто привітав з Днем Матері.

Після подячного Молебня до Пресвятої Богородиці і Матері Бога  нашого чисельна кількість парафіян Святого Андрія перейшли до авдиторія імені Івана Трухлого де Голова Парафії - пан Іван Яресько привітав всіх Матерів і однохвилинною мовчанки присутні вшанували Матерів які відійшли у вічність.
                                           
Наші молоді учасники танцювальної групи «ВОДОГРАЙ!» танцем привітали присутніх, за що їх нагородили рясними оплесками.

Наймолодші парафіяни Настя і Богуслав Луценко, квітами привітали паніматку Валентину Полярну.

Присутні насолоджувалися смачними стравами приготованими братчиками Святого Андрія: Тарас Коновал, Володимир Коновал, Данило Коновал, Іван Яресько Володимир Фенканин, Стефан Траскевич, Юрій Дяченко, Матвій Марценюк, Петро Міщенко, Юрій Марценюк та інші.
В честь Матері ученики парафіяльної школи: Аня Гаврилко, Тарас Амбрузяк, Настя Массарош і Діана Гринюк з великим захопленням деклямували поезії присвячені матері.

На сцену вийшли три учениці Школи Українознавства; Софійка Коновал, Лана Фенканин і Галя Коновал, які під провідом пана Івана Яресько чудово виконали дві пісні «Виростеш ти сину» і «Зеленеє жито», а присутні з усмішкою на устах не переставали плескати за дуже мелодійні проспівані пісні.

За старанням кореографа пана Івана Шалева танцювальна група «Водограй» виконала декілька танків.

Велика вдячність організаторам урочистостей, а зокрема паням Лідії Коновал та Галі Фенканан.  Велика подяка всім батькам та матерям, які привозять своїх дітей кожної середи та суботи. Низенький поклін мамам які присвячують свій час у придбанні українських строїв для учасників танцювальної групи «Водограй».

Від імені парафії Святого Андрія ми щиро вдячні пані Ірині Міщенко за свою відданість у виконанні своїх обов’язків – Директора Школи Українознавства та Культурно Освітнього Референта при Парафії Святого Андрія Первозваного.

Наша щира вдячність всім людям доброї волі, які підтримують розвиток української культури поза межами України.

Слава Богу і Слава Україні

Share This:< PreviousNext >
You might also like: