image
УЧАСТЬ МОЛОДІ У ГРОМАДІ СВЯТОГО АНДРІЯ - 06/20/2010

 


20-го червня 2010-го року Громада Святого Андрія Первозваного в Блумінгдейл, Ілиной вшанувала День Батька. Під час Божественної Літургії, в переповненому храмі парафіянами та прихожанами, віруючі молилися за спокій душ Батьків, які вже відійшли до вічного життя. На завершення Божественної Літургії настоятель храму Святого Андрія – митрофорний  протоієрей Віктор Полярний привітав нашого Духовного Батька – Святійшого Отця нашого Патріарха Київського і всієї Руси України Філарета, Батьків парафіян та всіх Батьків українського народу, а церковний хор під проводом маєстра Богдана Герявенка, у святочному насторої, проспівав Мноліття.

Після завершення Божественних відправ,  святочна громада в дружній і братерській атмосфері, під відкритим блакитним небом і за сприянням сонячної погоди насолоджувалася смачними стравами та напитками.

Після святочної трапези Голова Парафіяльного Уряду - Івась Яресько, в церковній залі, поінформував присутніх про стан капітальної розбудови церковного приміщення – залі, кухні, парафіяльної школи українознавства та розширення приміщення Кредитової Спілки «Самопоміч».

  ПРОГРЕС Н ГРОМАДІ СВЯТОГО АНДРІЯ


Share This:< Previous