image
ДЕНЬ БАТЬКА 2010 - 06/20/2010

ДЕНЬ БАТЬКА

20-го червня 2010-го року Громада Святого Андрія Первозваного в Блумінгдейл, Ілиной вшанувала День Батька. Під час Божественної Літургії, в переповненому храмі парафіянами та прихожанами, віруючі молилися за спокій душ Батьків, які вже відійшли до вічного життя. На завершення Божественної Літургії настоятель храму Святого Андрія – митрофорний  протоієрей Віктор Полярний привітав нашого Духовного Батька – Святійшого Отця нашого Патріарха Київського і всієї Руси України Філарета, Батьків парафіян та всіх Батьків українського народу, а церковний хор під проводом маєстра Богдана Герявенка, у святочному насторої, проспівав Мноліття.

Після завершення Божественних відправ,  святочна громада в дружній і братерській атмосфері, під відкритим блакитним небом і за сприянням сонячної погоди насолоджувалася смачними стравами та напитками.

Після святочної трапези Голова Парафіяльного Уряду - Івась Яресько, в церковній залі, поінформував присутніх про стан капітальної розбудови церковного приміщення – залі, кухні, парафіяльної школи українознавства та розширення приміщення Кредитової Спілки «Самопоміч».

Наша Рідна Церква Київського Патріархату на чолі з Святійшим Патріархом Київським і всієї Руси-України Філаретом завжди наголошує про мир, злагоду і любов до ближнього, бо ми впевнені з досвіду, що там де панує сімейна згода, там і розповсюджується душевний мир і братерська любов.

Ще раз, з найкращими побажаннями поздоровляємо всіх українських батьків і не забуваймо мрії і непохитні переконання Батьків, які вже переселилися до Царства Небесного.

Share This:< Previous
You might also like: